ZEAL s.r.o.

Brnianska 19
81104 Bratislava, Slovensko
IČO: 50533967
DIČ: 2120365819

+421 907 708 189
lele.zemanova@zeal.sk

Lele Zemanová

MANAGING DIRECTOR

Agentúru ZEAL založila v roku 2016 Mgr. Lele Zemanová presne po 20 tich rokoch aktívneho pôsobenia v oblasti médií, PR, komunikácie a marketingu.

Lele Zemanová pôsobila ako hovorkyňa a komunikačná manažérka v Slovenskej filharmónii, Slovenskej národnej galérii. Má taktiež priame skúsenosti s médiami ako redaktorka rádia TWIST a spravodajstva STV a je spoluzakladateľka neziskovej organizácie OZ Pekná hudba, ktorá organizuje od roku 2000 medzinárodný Festival peknej hudby v Banskej Štiavnici.

Pracovala pre nadnárodné farmaceutické spoločnosti Bayer HealthCare a Roche, kde sa venovala externej, internej, produktovej a korporátnej komunikácii. Je spoluautorkou viacerých edukačných projektov zameraných na podporu pacientských organizácii na Slovensku a zvýšenie povedomia o závažných ochoreniach a ich možnostiach liečby. Vytvorila koncept edukačnej platformy a podujatia www.trhkoze.sk, ktorého cieľom je zvýšiť informovanosť a poskytnúť odborné poradenstvo z oblasti dermatológie na Slovensku.

Agentúra ZEAL je zameraná na tvorbu marketingových a komunikačných stratégií s fokusom na digitálny marketing, sociálne médiá prevažne pre farmaceutické firmy, odborné lekárske spoločnosti a pacientské programy.

Kontaktujte ma